KİTAP TAŞIMA ÜRÜNLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Kitapları taşımak için montajı ve de montesi kolay olan arabalar tercih edilmektedir. Firmamız güç harcamadan kolayca hareket edilme fonksiyonuna sahip olan kitap taşıma ürünlerini müşterilere sunmaktadır. Kitapların en etkin ve hızlı bir şekilde aktarılması için gerekli olan yapı kullanılır. Farklı kategoride olan kitapların kaliteli çelik yapı içerisinde taşınmasını sağlıyoruz.

Bu ürünlerimiz oldukça çekici ve ergonomik olan bir tasarımda üretildi.
Her ihtiyaca yönelik isteklerinize kısa sürede cevap alabilirsiniz. Arşiv ve kütüphanelerde olan kitapları taşımak için sağlam çelikten hazırlanmış iki katlı ranzaları kullanabilirsiniz.

Firmamız kitap taşımacılığı için kullanılan araba ve diğer bölmeli panelleri müşterilerin isteklerine sunmaktadır. Firmamızda hareketleri kolay olan periydik kitaplık ürünleri bulunmaktadır. Kitap koleksiyonlarına değer veren kurumların kullandıkları bu ürünlerde yüksek dayanıklılık söz konusudur. Birçok müze, galeri, kütüphane, arşiv merkezleri sergi alanları ve fuarlar için ideal olan kitaplıklar ve taşıma ürünleri müşterilere sunulur.

Ürünlerde yaylı mekanizmalar ve yana doğru açılan sekmeler olması kullanışlı olmasını gösterir. Aynı zamanda yana doğru çekmeli olan taşıma ürünlerinde ahşap yapı kalitesi oldukça fazladır. Kitapların karşılaştırılmasında yardımcı olan raflı ürünler daha fazla tercih ediliyor. Tüm ürünlerimiz kompakt yapıdadır. Sizlerde sipariş verebilirsiniz.

Firmamız müşterilerin isteklerine özel çalışma alanlarının oluşturulmasında da çözüm sağlar. Kütüphane gibi ortamlarda çalışma ortamını renklendiren kitap taşıma ürünlerinin kullanım alanlarını ve fiyat listesini web sitemizden kontrol edebilirsiniz. Firma isteklerine özel ebatlarda ve yüksekliklerde hazırlanan bu ürünleri standart dışında sipariş verebiliriz.