Kamu ve özel kurumların bir yerden farklo bir yere taşınması gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Kurumların kimliklerine ve politikarına uygun bir şekilde nitelikli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Firma olarak arşiv malzemesi taşıma hizmetlerinde rakipsiz bir şekilde zirvedeyiz. Taşınması gereken kurumun eşyalarının tespit edilmesi ve bunun iyi bir şekilde planlanması şarttır. Bu planlama ile koordinasyon çalışması yapılmalıdır. Bu çalışmalar firmamızın müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığı ücretsiz bir çalışmadır.

Klasik olan ve modern çağın beklentilerini karşılamayan taşımacılık tekniklerini bir kenara bıraktık. Yeni ve teknolojik yöntemler geliştirdik ve sizlerin hizmetine sunduk. Farklı eşya taşımacılıkları için özel ekipmanlar ve araç gereçler geliştirdik. Bu anlamda arşiv eşyası taşıma hizmetlerinde de sonuç odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Yapılan nakliyat işlemleri firmamızın garantisi altındadır. Bunun yanında sigortalı taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınız güvence altında olacaktır. Market, eczane, okul, hastane, fuar alanları, tekstil atölyeleri, kamu kurumları, özel şirketler ve bunun gibi diğer alanların her türlü eşya taşıma ihtiyaçlarını karşılayan bir firmayız.

İhtiyaç olan araç, personel ve taşınma malzemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bizi arayıp talebinizi ilettikten sonra arşiv eşyası taşımacılığı hizmetlerinde sorumluluk tamamen firmamıza ait olacaktır. Deneyimli çalışanlarımız kurumsal kimliğimizle hareket etmekte ve çok titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Her zaman en iyi hizmet olanaklarını sunmak adına gerekli özverili çalışmayı ortaya koymaktadırlar.